Nederlandse deelnemers
Nederland wordt tijdens het individuele toernooi vertegenwoordigd door zes spelers.
Meisjes
- Elcke Mols
- Renske Huntelaar
Jongens
- Quinten van Es
- Yago Origel Koers
- Jesper Hempenius
- Freek Bonnema
Vanaf 26 juli komen Quinten van Es, Yago Origel Koers, Jesper Hempenius en Freek Bonnema bovendien in actie tijdens het landentoernooi, waarin nationale teams het tegen elkaar opnemen. De Nederlandse selectie staat onder begeleiding van Chanel Erasmus en Marchel Bardis.
Wereldtop in actie
Het World Squash Junior Championships geldt als het hoogste podium voor squashers onder de 19 jaar. Dit jaar doen 185 spelers mee aan het individuele toernooi.
Bij de jongens is de Egyptenaar Mohamad Zakaria de grote favoriet. De huidige nummer 7 van de wereld verdedigt zijn titel en kan geschiedenis schrijven door als eerste man ooit drie keer wereldkampioen bij de junioren te worden.
Bij de meisjes behoort de Indiase Anahat Singh, momenteel nummer 20 van de wereld, tot de grootste kanshebbers. Ook spelers als Amir Khaled-Jousselin (Frankrijk), Helen Tang (Hongkong), Fiorella Gatti (Peru) en de Egyptische nummer twee geplaatst Ruqayya Salem gelden als favorieten voor de wereldtitel.
Wereldtop in actie
Het World Squash Junior Championships geldt als het hoogste podium voor squashers onder de 19 jaar. Dit jaar doen 185 spelers mee aan het individuele toernooi.
20 t/m 25 juli: individueel toernooi
26 t/m 31 juli: landentoernooi
Volg TeamNL
De wedstrijden zijn wereldwijd gratis live te bekijken via WORLDSQUASH.TV. De finales van zowel het individuele- als teamtoernooi worden daarnaast uitgezonden via het Olympic Channel.
Wil je de Nederlandse spelers volgen? Houd de uitslagen, speelschema's en onze socialmediakanalen in de gaten voor de laatste updates, wedstrijdverslagen en hoogtepunten vanuit Canada.
Namens Squash Bond Nederland wensen wij Elcke, Renske, Quinten, Yago, Jesper, Freek, Chanel en Marchel heel veel succes tijdens het World Squash Junior Championships 2026!