Terug naar overzicht

07 okt.

T/M

08 okt.

NK Jeugd '23 onder 23

07 oktober - 08 oktober

Word jij de nieuwe Nederlands Kampioen in de jeugd? Begin oktober kan jij de strijd aan met de Nederlandse jeugdtop. Hieronder vertellen we je alles over het evenement.

Kenmerken

Locatie

  • 'MeerSquash & Activity

Specificaties

  • Datum: 07 oktober 2023
  • Type: Event

Historische Kampioenen

  • NK Jeugd (Meisjes)

    Onder 11

    2000 -
    2001 -
    2002 Anne Jongerden 
    2003 Ilona Lagerweij
    2004 Ilona Lagerweij
    2005 Tessa ter Sluis
    2006 Laura Lagerweij
    2007 Megan Tolner
    2008 -
    2009 Lynn Tolner
    2010 Gabi Fritsche
    2011 -
    2012 Daniek Krukkert
    2013 Fleur Maas
    2014 Eva Maas
    2015 Eva Maas
    2016 Annamaria Machalova
    2017 Elcke Mols
    2018 Elcke Mols
    2019 Elcke Mols
    2020 Elcke Mols
    2021 Arianna Madhavan
    2022 Lara Bernsten
    2023 -
    2024 - 

    Onder 13

    2000 Claudia Hinten
    2001 Melissa Meulenbelt
    2002 Melissa Meulenbelt
    2003 Cigany Sierveld
    2004 Ilona Lagerweij
    2005 Ilona Lagerweij
    2006 Ilona Lagerweij
    2007 Tessa ter Sluis
    2008 Megan Tolner
    2009 Megan Tolner
    2010 Evianne van Leeuwen
    2011 Akysha Reding
    2012 Akysha Reding
    2013 Gabi Fritsche
    2014 Fleur Maas
    2015 Féline Posdijk
    2016 Lianka Radzyminski
    2017 Elfi Markus
    2018 Annamaria Machalova
    2019 Elcke Mols
    2020 Elcke Mols
    2021 Ruby Huisman
    2022 Elcke Mols
    2023 Lara Berntsen 
    2024 Lara Berntsen

    Onder 15

    2000 Orla Noom
    2001 Claudia Sieben
    2002 Lisa Kho
    2003 Esther Jongerden
    2004 Melissa Meulenbelt
    2005 Cigany Sierveld
    2006 Ilona Lagerweij
    2007 Ilona Lagerweij
    2008 Tessa ter Sluis
    2009 Tessa ter Sluis
    2010 Laura Lagerweij
    2011 Akysha Reding
    2012 Evianne van Leeuwen
    2013 Gabi Fritsche
    2014 Juliëtte Permentier
    2015 Fleur Maas
    2016 Fleur Maas
    2017 Lianka Radzyminkski
    2018 Lianka Radzyminski
    2019 Naomi Nohar
    2020 Annamaria Machalova
    2021 Renske Huntelaar
    2022 Elcke Mols
    2023 Elcke Mols
    2024 Aimée Yazmin Origel Koers

    Onder 17

    2000 Milja Dorenbos
    2001 Orla Noom
    2002 Orla Noom
    2003 Esther Jongerden
    2004 Lisa Kho
    2005 Melissa Meulenbelt
    2006 Melissa Meulenbelt
    2007 Milou van der Heijden
    2008 Anne Jongerden
    2009 Ilona Lagerweij
    2010 Ilona Lagerweij
    2011 Tessa ter Sluis
    2012 Laura Lagerweij
    2013 Sanne Veldkamp
    2014 Sanne Veldkamp
    2015 Fleur Maas
    2016 Fleur Maas
    2017 Fleur Maas
    2018 Daniek Krukkert
    2019 Lianka Radzyminski
    2020 Naomi Nohar
    2021 Naomi Nohar
    2022 Renske Huntelaar
    2023 -
    2024 Elcke Mols

    Onder 19

    2000 Milja Dorenbos
    2001 Milja Dorenbos
    2002 Milja Dorenbos
    2003 Orla Noom
    2004 Esther Jongerden
    2005 Lisa Kho
    2006 Melissa Meulenbelt
    2007 Milou van der Heijden
    2008 Melissa Meulenbelt
    2009 Milou van der Heijden
    2010 Ilona Lagerweij
    2011 Tessa ter Sluis
    2012 Tessa ter Sluis
    2013 Tessa ter Sluis
    2014 Elena Wagenmans
    2015 Sanne Veldkamp
    2016 Sanne Veldkamp
    2017 Fleur Maas
    2018 Fleur Maas
    2019 Fleur Maas
    2020 Fleur Maas
    2021 Fleur Maas
    2022 Naomi Nohar
    2023 Renske Huntelaar
    2024 Renske Huntelaar

    Onder 23

    2000 Milja Dorenbos
    2001 Margriet Huisman
    2002 Margriet Huisman
    2003 Margriet Huisman
    2004 Milja Dorenbos
    2005 Margriet Huisman
    2006 Margriet Huisman
    2007 Lisa Kho
    2008 Milou van der Heijden
    2009 Milou van der Heijden
    2010 Milou van der Heijden
    2011 Ilona Lagerweij
    2012 Milou van der Heijden
    2013 Milou van der Heijden
    2014 Tessa ter Sluis
    2015 Tessa ter Sluis
    2016 Tessa ter Sluis
    2017 Tessa ter Sluis
    2018 Fleur Maas
    2019 Fleur Maas
    2020 Fleur Maas
    2021 Fleur Maas
    2022 Fleur Maas
    2023 Fleur Maas
    2024

     

  • NK Jeugd (Jongens)

    Onder 11

    2000 -
    2001 -
    2002 Justin van Zandvliet
    2003 Marc ter Sluis
    2004 Guido Ploem
    2005 Roshan Bharos
    2006 Joost Biezeno
    2007 Christoph Winzer
    2008 Peter Fritsche
    2009 Peter Fritsche
    2010 Mees Buytenhuis
    2011 Mees Buytenhuis
    2012 Tom Scheurs
    2013 Tjeu Dubbeldam
    2014 Sebastiaan Hofman
    2015 Sam Gerrits
    2016 Lars van Dongen
    2017 Jorrit Damming
    2018 Evan Morris
    2019 Evan Morris
    2020 Dave Kuiper
    2021 Levi Visser
    2022 Jack Barlow
    2023 Pieter Elsemulder
    2024 Noah Wiersma

    Onder 13

    2000 Tom Hoevenaars
    2001 Bastiaan Meulenbelt
    2002 Melvin Sieben
    2003 Tim Meuwissen
    2004 Tomas de Paauw
    2005 Marc ter Sluis
    2006 Richard Schrader
    2007 Richard Schrader
    2008 Joost Biezeno
    2009 Christoph Winzer
    2010 Tess Jutte
    2011 Peter Fritsche
    2012 Anthony Schwab
    2013 Tom Schreurs
    2014 Tom Schreurs
    2015 Sebastiaan Hofman
    2016 Sebastiaan Hofman
    2017 Rowan Damming
    2018 Guido Lindner
    2019 Victor Santos de Freitas
    2020 Aiden Vetjens
    2021 Evan Morris
    2022 Quinten van Es
    2023 Levi Visser
    2024 Don-Xavié Kotzebue

    Onder 15

    2000 Niels Hoevenaars
    2001 Tom Hoevenaars
    2002 Bastiaan Meulenbelt
    2003 Bastiaan Meulenbelt
    2004 Justin van Zandvliet
    2005 Tomas de Paauw
    2006 Tomas de Paauw
    2007 Tim van der Pluijm
    2008 Guido Ploem
    2009 Richard Schrader
    2010 Christoph Winzer
    2011 Christoph Winzer
    2012 Peter Fritsche
    2013 Peter Fritsche
    2014 Frank Goossens
    2015 Henrico van der Vegt
    2016 Tom Scheurs
    2017 Tjeu Dubbeldam
    2018 Sebastiaan Hofman
    2019 Rowan Damming
    2020 Guido Lindner
    2021 Victor Santos de Freitas
    2022 Tristan Keenan
    2023 Max Berntsen
    2024 Quinten van Es

    Onder 17

    2000 Dylan Bennett
    2001 Dylan Bennett
    2002 Tom Hoevenaars
    2003 Sebastiaan Weenink
    2004 Tom Hoevenaars
    2005 Bastiaan Meulenbelt
    2006 Charles Veerkamp
    2007 Rick Penders
    2008 Rick Penders
    2009 Marc ter Sluis
    2010 Richard Schrader
    2011 Roshan Bharos
    2012 Christoph Winzer
    2013 Christoph Winzer
    2014 Tess Jutte
    2015 Frank Goossens
    2016 Tom Scheurs
    2017 Tom Scheurs
    2018 Tom Schreurs
    2019 Rowan Damming
    2020 Rowan Damming
    2021 Rowan Damming
    2022 Guido Lindner
    2023 Robert Lindner
    2024 Samuel Kamphuys

    Onder 19

    2000 Laurens Jan Anjema
    2001 Laurens Jan Anjem
    2002 Dylan Bennett
    2003 Dylan Bennett
    2004 Sebastiaan Weenink
    2005 Tom Hoevenaars
    2006 Tom Hoevenaars
    2007 Bastiaan Meulenbelt
    2008 Tim van der Pluijm
    2009 Rick Penders
    2010 Rick Penders
    2011 Rick Penders
    2012 Roshan Bharos
    2013 Roshan Bharos
    2014 Tess Jutte
    2015 Bart Horstman
    2016 Tess Jutte
    2017 Thijs Roukes
    2018 Tom Schreurs
    2019 Tom Schreurs
    2020 Rowan Damming
    2021 Tjeu Dubbeldam
    2022 Rowan Damming
    2023 Rowan Damming
    2024 Robert Lindner

    Onder 23

    2000 Gabor Marges     
    2001 Marc Reus
    2002 Marc Reus
    2003 Gabor Marges
    2004 Dylan Bennett
    2005 Dylan Bennett
    2006 Tom Hoevenaars  
    2007 Dylan Bennett
    2008 Tom Hoevenaars
    2009 Frank Hartkoren
    2010 Bart Ravelli
    2011 Sander Kock
    2012 Marc ter Sluis
    2013 Rick Penders
    2014 Marc ter Sluis
    2015 Marc ter Sluis
    2016 Tom Lucas
    2017 Nick Kuys
    2018 Thijs Roukens
    2019 Thijs Roukens
    2020 Tjeu Dubbeldam
    2021 Tjeu Dubbeldam 
    2022 Rowan Damming
    2023 Sam Gerrits
    2024